Letnie Zgrupowanie Szkoleniowe

W dniach od 10.08 do 14.08.2015 zespól MLKS WARTA Międzychód rocznik 2005 przebywał na zgrupowaniu szkoleniowym w Międzyrzeczu. W trakcie zgrupowania zawodnicy doskonalili swoje umiejętności piłkarskie w trakcie treningów na boisku orlik. Po treningach regenerowali siły na wycieczkach rowerowych. Spędzali czas na wspólnych posiłkach, a także zabawach w basenie czy gry w kręgle. Cała drużyna spisała się na medal. A efekty ciężkiej pracy podczas zgrupowania będziemy mogli podziwiać podczas rundy jesiennej, która wystartuje już niebawem.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować rodzicom zawodników zespołu Warty Międzychód 2005, a także klubowi MLKS WARTA Międzychód, bo bez pomocy i zaangażowania rodziców i klubu nie udałoby się zorganizować tego zgrupowania.
Osobne podziękowania należą się dwójce trenerskiej: Aleksandrowi Grzeli i Krzysztofowi Gawłowi, która przez cały okres trwania obozu pomagała i czuwała nad porządkiem, bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem zgrupowania!

Powiązana galeria: