Wsparcie drużyn!

Oferta wsparcia dla zawodników!

Drużyny MLKS WARTA Międzychód rocznik 2004 i 2005 zwracają się z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe udziału zawodników w międzynarodowym turnieju piłki nożnej Montafon Alpine Trophy w dniach 16-18.06.2017 w miejscowościach SCHRUNS-TSCHAGGUNS w Austrii.

Zawodnicy naszego klubu na co dzień, ciężko trenują na treningach, a także dzielnie rywalizują w rozgrywkach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej, odpowiednio rocznik 2004 w I lidze okręgowej, natomiast rocznik 2005 w III lidze okręgowej. Drużyny poza treningami i meczami mistrzowskimi biorą udział w obozach sportowych i licznych turniejach piłkarskich gdzie godnie reprezentują Międzychód, klub sportowy Warta Międzychód, a także takie wartości jak walka do końca, fair-play, zaangażowanie i pasja. W 2016 roku drużyna złożona z zawodników rocznika 2004/05 wzięła udział w międzynarodowym turnieju Praga StrahovCup w Czechach, gdzie zajęła bardzo dobre 8 miejsce na 20 rywalizujących drużyn z różnych krajów. Pokonaliśmy między innymi drużyny z Danii, Niemiec czy Austrii. Było to niesamowite doświadczenie i przeżycie dla zawodników, ponieważ turniej odbywał się na największym na świecie stadionie piłkarskim, który na swoich trybunach może pomieścić 250tys. kibiców. Rywalizacja z rówieśnikami z innych krajów pozwala sprawdzić się, a także zobaczyć na jakim poziomie względem innych krajów jest Nasza drużyna. Dzięki takim turniejom zawodnicy poznają nowe kraje i kultury, to także świetna okazja do doskonalenia języków obcych.

W 2017 roku chcielibyśmy również wystąpić w międzynarodowym turnieju piłkarskim tym razem w Alpach Austriackich. Turniej Montafon Alpine Trophy odbędzie się w dniach 16-18.06.2017 w miejscowościach SCHRUNS-TSCHAGGUNS w Austrii. Uczestnictwo w takim turnieju jest bardzo kosztowne, same koszty transportu to prawie 11 tysięcy złotych, do tego koszty noclegu i wyżywienia, które są tak dla klubu jak i rodziców ogromne. Abyśmy mogli sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć wspaniałe emocje na turnieju, konieczna jest pomoc finansowa. Dlatego o tę pomoc prosimy. Każda suma przekazana na ten cel przybliży naszych zawodników do wyjazdu na turniej. Ze swojej strony deklarujemy propagowanie logo sponsorów na turnieju oraz umieszczenie go na stronach internetowych klubu, również na stadionie miejskim.

Z całego serca dziękujemy za zwrócenie uwagi na naszą prośbę i życzliwe jej potraktowanie.

Poniżej podajemy nasze dane teleadresowe, na które prosimy o kontakt.

W imieniu zawodników, rodziców i całego klubu MLKS WARTA Międzychód

Trener Mateusz Grzela